הגיל, התרגיל והמזלות

מתי צפויה שאי הצלחה בחיים – תחזית ע”פי המזל שבו נולדנו
כל אחד בטח רוצה לדעת מתי יוכל להגיע לשיא ההצלחה שלו בחיים, מתי יוכל להשיג את המטרות החשובות, קריירה חולמת, חשבון שמן בבנק ורמת חיים מספקת, לדוגמא. כוכב המזל, יופיטר, עוברת את כל מזלות פעם אחת כל 12 שנים. מיסטיקאים חושבים שכל פעם כאשר יופיטר עובר על המזל שלך, זה מביא לך הצלחה ומזל שעוד לא הכרתם. כאן באתר תוכלו לגלות באיזה שנים יופיטר עובר על מזלכם, מתי יתכן, לפי סמלי אסטרולוגיה, שתיהנו משיא ההצלחה בחיים, מתי יתכן שרוב המשאלות התגשמו.  
 

הגיל, התרגיל והמזלות – מזל טלה

יתכן שהשנים הכי טובות בחייכם יהיו כאשר אתם צעירים. יש סיכוי שאז תוכלו לתכנן ולבנות את העתיד, ולהצליח בכול יוזמה. זה הזמן המתאים ביותר למאמצים בלימודים או עבודה, וזה יביא אתכם להשגת המטרות כפי שתכננתם. בשנים אלה אתם מלאי מרץ ואמביציה וקיים סיכוי גדול שתוכלו להוכיח את עצמכם ולהשיג מהר את כול הקידומים לפי הציפיות.
קרא בהרחבה

 

הגיל, התרגיל והמזלות – מזל שור

יתכן שתקופה הכי מוצלחת בחייכם תהיה תקופת ההתבגרות מאוחרת, קרובה לפנסיה כי לא מעניין אותכם הכרויות סקס. זה לא אומר שאז יהיה לכם הכי הרבה מזל בחיים אלא שאז תהיו מסוגלים לנצל היטב את כול ההזדמנויות ותדעו ליהנות מהמאמצים שעשיתם בחייכם. אתם תהיו מרוכזים בכול מה שקשור לכם ולטובתכם ותפעולו…
קרא בהרחבה

 

הגיל, התרגיל והמזלות – מזל תאומים

עבור בעלי מזל תאומים, תקופת הילדות היא הכי חשובה בחיים. מזל שלכם דומה לאביב, בוקר, התחלה, שנים הראשונות בחיים. בילדות אתם מתכננים את חייכם בעזרת הורים, אשר ילמדו אתכם מה טוב ועדיף לעשות ולבחור את הדרך בחיים, וכדאי להקשיב להם. יתכן שבשנת 2012 ותחילת שנת 2013 צפוי לכם הכי הרבה מזל.
קרא בהרחבה

 

הגיל, התרגיל והמזלות – מזל סרטן

לפי סמלי אסטרולוגיה, התקופה הפורייה בחייכם היא תקופת הבגרות. אז קיים הסיכוי הכי גדול להצליח בקריירה, ליהנות מהמאמצים שעשיתם בתקופת הנעורים או אפולו בילדות. כאשר אתם בוגרים יתכן שתגיעו להישגים שעד עז רק חלמתם, ליציבות כלכלית מבוססת על הכנסה חודשית נעה ולאושר וסיפוק אמיתי בחיים הפרטיים.
קרא בהרחבה

 

הגיל, התרגיל והמזלות – מזל אריה

לפי סמלי הורוסקופ שבועי, יתכן שהתקופה הכי טובה בשבילכם היא התקופה כאשר אתם צעירים, בתחילת שנות ה-20. אז תהיו לכם הכי הרבה הזדמנויות להוכיח את עצמכם, את הכישרונות ויכולות שלכם גם אם מדובר על הכרויות בחינם. הסבירות לתכנן ולהשיג את המטרות היא גדולה מאד ותשתדלו לא לפספס הזדמנויות. יופיטר, כוכב המזל, יעבור את מזלכם החל מסוף שנת 2014 עד תחילת שנת 2015.
קרא בהרחבה

 

הגיל, התרגיל והמזלות – מזל בתולה

לפי סמלי הורוסקופ יומי, צפוי שרק אחרי גיל 50 תוכלו להשיג את המטרות החשובות בחייכם, ותוכלו ליהנות מכול המאמצים שעשיתם כל החיים. יתכן שאם מכל מני סיבות קשורות לאישיות, לסביבתכם או לתכונות הקשורות למזל שלכם, לא הצלחתם עד עכשיו לגשם את החלומות, סביר מאד שרק לקרת הזקנה תוכלו לראות את התוצאות של המאמצים של כל החיים.
קרא בהרחבה

 

הגיל, התרגיל והמזלות – מזל מאזניים

בשבילכם, שנות הילדות הן הכי חשובות, משמעותיות לגבי מה שאתם תהיו בגיל הבגרות, לגבי ההחלטות שתיקחו ברגעים החשובים ביותר, אשר ישפיעו על חייכם, על קריירה שלכם, על בחירת בן/בת זוג, על מה שבעצם תהיו כאשר תהיו “גדולים”. לפי סמלי אסטרולוגיה, אתם תדעו לנצל הזדמנויות ואת המזל שיופיעו בדרך לפי התכונות שפיתחתם בשנות הילדות.
קרא בהרחבה

 

הגיל, התרגיל והמזלות – מזל עקרב

לפי תחזית אסטרולוגית, השנים הכי חשובות בחיים הן שנות הבגרות. יתכן שאחרי גיל 30 תוכלו לממש הכי טוב את כישרונות ויכולות שלכם, תוכלו למצוא את הדרך הכי מתאימה לכם. בשנות הבגרות, כאשר כבר ירדתם עם הרגליים על הקרקע, תוכלו להצליח במקצוע שכבר בחרתם או לעשות את הבחירה נכונה בקריירה שלכם.
קרא בהרחבה

 

הגיל, התרגיל והמזלות – מזל קשת

לפי סמלי הורוסקופ שנתי, גיל הצעיר הוא הגיל המשמעותי ביותר בחייכם. יתכן שכאשר אתם צעירים, בשנות ה-20, אתם יכולים כבר לבנות את הדרך הטובה ביותר, שיוביל לכול הישגים שאתם מתכננים בחיים. כוכב המזל, יופיטר, יעבור את מזלכם בשנת 2019. לפי סמלי אסטרולוגיה, זאת שנת המזל שלכם, שנה משמעותית עבור הקריירה שלכם, חיי זוגיות או משפחה, תחום הפיננסי.
קרא בהרחבה

 

הגיל, התרגיל והמזלות – מזל דלי

עבור מי שנולד במזל דלי, הילדות היא התקופה הכי משמעותית בחיים. יתכן ששנות הילדות ירדפו אחריכם לטוב ולרע, וההחלטות שהורים לוקחים לגבכם ישפיעו משמעותית על האישיות שלכם, על התפתחות והדרך שתבחרו כאשר תהיו בוגרים. שנת מזל שלכם תהיה שנת 2021. יתכן שאז תצליחו להגשים את כול החלומות, להגיע לשיא הצלחה בקריירה ולאושר שעוד לא הכרתם.
קרא בהרחבה

הגיל, התרגיל והמזלות – מזל גדי

לפי סמלי אסטרולוגיה, מי שנולד במזל גדי צפוי ליהנות מכול המאמצים שעשה בחיים רק בגיל הזקנה. אם מכל מני סיבות, אובייקטיביות או סובייקטיביות, לא הצלחתם להגיע להישגים שתכננתם כאשר הייתם בתחילת הדרך, יתכן שאחרי גיל 50 תוכלו להגשים את החלומות, לקבל את התפקיד שתמיד רציתם, למצוא את האהבה אמיתית, להגיע לאושר ועושר שרק חלמתם במשך השנים.
קרא בהרחבה

 

הגיל, התרגיל והמזלות – מזל דגים

לפי מה שמיסטיקאים חושבים, שנות הבגרות הם הכי משמעותיות בחייכם. אחרי גיל 25 צפוי לכם הורוסקופ יומי מלא מזל. יתכן שזאת תהיה התקופה הכי מוצלחת בקריירה, חיי משפחה או זוגיות, תקופה פורייה שבה אתם תגיעו לשיא מכול הבחינות. תנסו לא לפספס הזדמנויות, כדי לבנות עתיד בטוח ומאושר.
קרא בהרחבה