הורוסקופ לנוער

האם יש משהו שונה בין מזלות בגיל צעיר ולבין גילאים המבוגרים? התשובה היא כן אבל חייב להבין שאם מדברים על הורוסקופ לנוער, הוא תלוי בהרבה אלמנטים והגדרתם לא פשוטה ואין ביניהם קווי הפרדה ברורים.
אין ספק שהרבה הורים שואלים את עצמם למה הילדים המתבגרים שלהם עושים בעיות, לא רוצים ללמוד אפילו אם מביאים להם מורה פרטי, או לא מכבדים אותם או את המורים בבית הספר. ולמה הילדים של השכנים או של החברים בסדר גמור ומצליחים במבחנים והילדים שלהם לא. ומה שונה בהם ומה גורם לנערים להתנהג אחר כלפי הסביבה, הורים ומחנכים?
ולמה יש ילדים רציניים שמשקיעים בלימודים, עובדים קשה מגיל צעיר וחולמים על קריירה מפוארת ואחרים חושבים רק על בילויים? ומה הסיבה שנערים מסוימים רוצים להתגייס ליחידות מובחרות ואחרים לא רוצים בכלל לשמוע על הצבא אלא רק חולמים על טיול מסביב לעולם או לפחות בהודו או סרי לנקה? ולמה המורים מחבבים תלמידים מסוימים אפילו שהם לא מבריקים בלימודים ואתה הנערים אחרים שבעצם מצטיינים הם מחבבים פחות? מי שמאמין בסמלי אסטרולוגיה והשפעת גלגל המזלות על התכונות והתפתחות הילדים יכול למצוא הסברים מעניינים לגבי התנהגותם של הילדים המתבגרים כאן באתר.

 

הורוסקופ לנוער- מזל טלה

זה בטוח שהרבה הורים שואלים את עצמם למה הילדים המתבגרים שלהם עושים בעיות, לא רוצים ללמוד או לא מכבדים אותם או את המורים מספיק. ולמה הילדים של השכנים או של החברים בסדר גמור ומצליחים במבחנים והילדים שלהם לא. ומה שונה בהם ומה גורם לנערים להתנהג אחר כלפי הסביבה, הורים ומחנכים?

(המשך…)

הורוסקופ לנוער- מזל שור

אם בילדות הילד טלה עשה כול מיני שטויות וקשיים שעייפו אתכם, בגיל 13-14 הכול נראה לנכנס למסלול נורמאלי ושגרתי, כאילו שהוא נרגע פתאום והפל להיות מישהו אחר. מומלץ לא לפול לאשליה, נער שור רק מופתע מהשינויים החיצוניים ופנימיים שלו, לכן הוא כל כך שקט. בגיל הזה מתחילות להתייצב התכונות של בוגר העתידי.

(המשך…)

הורוסקופ לנוער- מזל תאומים

לפי סמלי אסטרולוגיה, נערים שור מתבגרים מהר יותר מאשר בעלי מזל אחרים, אולי גם בגלל המאפיינים פיזיים מרשימים. לכן, הם זקוקים לתמיכת הורים במיוחד שהתקופה נעורים קצרה יותר. בתקופה זה, נער שור מגלה את הרצון להיות עצמאי מבחינת כספי ולא רק אך גם שהוא מסוגל להשיג את זה בכוחות שלו.

(המשך…)

הורוסקופ לנוער- מזל סרטן

נוער סרטן מושפע מאד מילדותו, לא משנה איך הייתה, יפה או מכוערת. הרגשות שלהם ( הרבה ומוסתרות ) תלויות באהבה שההורים מראים להם ואם לא מוצאים אהבה בבית, הם מתחילים לחפש אותה בחוץ. לפי סמלי אסטרולוגיה, הנערים סרטן בדרך כלל די ביישנים והמצב רוח שלהם יכול להשתנות ללא סיבה מוצדקת.

(המשך…)

הורוסקופ לנוער- מזל אריה

מי שיש לו ילדים שנולדו במזל אריה יכולים להיות מופתע מהשינוי שהילד עבר. הילד אימפולסיבי, נלהב, ורגיש הפך לנער עם אופי אחר לגמרה, כאילו הוא מישהו אחר. לאת, לאת הוא הפך להיות את המנהיג ואם ההורים לא מנסים לרסן אותו, הנער אריה יכול להפוך לדיקטאטור קטן, עוד בגיל 13 – 14.

(המשך…)

הורוסקופ לנוער- מזל בתולה

בדרך כלל הנערים בתולה הם “החנונים” של הכיתה. הם יודעים את זה ולא מבינים למה מתייחסים אליהם משונה כי הם לומדים בכיף ונהנים. הם רגישים, סבלניים, חרוצים. ההצלחה בלימודים גורמת להם לפעמים לא להיות “מקובלים” והם סובלים מזה כי הם שמחים ואוהבים לבלות עם החברים.

(המשך…)

הורוסקופ לנוער- מזל מאזניים

לפי תחזית אסטרולוגית יש סיכון שנער מאזניים לא משנה מה, בן אן בת, מוציא את המיץ מההורים רק בגלל הקושי לקחת החלטות. מאד קשה לו להחליט איזה מקצוע לבחור או אפילו מה ללבוש בפגישה הרומנטית הראשונה. זה תכונה שאם לא מתקנים אותה בגיל צעיר יהיה מאד קשה לתקן יותר מאוחר.

(המשך…)

הורוסקופ לנוער- מזל עקרב

נוער אמיץ – בעלי מזל עקרב יכולים לגרום להרבה כאבי ראש להורים ולמורים. לפי סמלי אסטרולוגיה, לחנך נער עקרב יכול להיות משימה מאד קשה כי הוא מאד אינטליגנטי ולא מקבל בקלות את הדעות של אחרים. בבית הספר או תיכון הם מאד מוערכים מפני שלומדים כול מקצוע בקלות ובאותו זמן הם ספורטאים מצטיינים.

(המשך…)

הורוסקופ לנוער- מזל קשת

נוער קשת אוהב ורוצה להיות עצמאי. פתאום, הצעירים שנולדו במזל קשת עומדים בדעה שלהם, לא מוותרים בקלות לאף אחד ורוצים לעשות רק מה שטוב להם. נוער קשת מלא אנרגיות, דינאמי, נלהב, ובעל חוש הומור. הוא יכול להשתמש בחוש הומור כדי להגן על עצמו וגם לתקוף.

(המשך…)

הורוסקופ לנוער- מזל דלי

אם בילדות  הם היו שקטים ולא עשו בעיות, העניינים  מסתבכים בתקופת הנעורים של בעלי מזל דלי. השינויים הספציפיים לגיל גורמים לנוער דלי להיות סגורים בתוך עצמם ואניגמאטיים. הם לא מעוניינים לשוחח עם ההורים על מה שקורה וגם לא מחפשים תשובות בחוץ.

(המשך…)

הורוסקופ לנוער- מזל גדי

בדרך בלל נוער גדי מלא אמביציה ורצון להצליח. בבית ספר הם בולטים בגלל הכישרון יוצא דופן לשפות זרות ובעזרתו הופכים בקלות לסלבריטאים מקומיים. עוד מגיל צעיר, בעלי מזל גדי מעריכים את הסטאטוס חברתי ולכן אוהב להיות מפורסם ומוכר בבית ספר או תיכון.

(המשך…)

הורוסקופ לנוער- מזל דגים

נוער דגים הם בעלי זיכרון ודמיון מעולים, מה שמביא להם הערכה וסימפטיה של המורים והקולגות בכיתה. מבחינת היכולות לימוד והתוצאות במבחנים הם נמצאים בשכבה האמצעית. בדרך כלל הם לא עושים בעיות, למורים או להורים. בקבוצת החברים, הדגים הם “המשוררים”.

(המשך…)