התאמה אסטרולוגית לבחירת מקצוע

בחירת מקצועהרבה פעמים הצעירים שאולים את עצמם, מה ללמוד, איזה מקצוע לבחור או בקיצור: מה נהיה כאשר נגדל. אין ספק שלא כל מקצוע מתאים לכל בן אדם. כל בן אדם נולד עם כישרונות עם שאיפות שבדרך כלל מושפעות מהסביבה, הורים או בני משפחה. בחירת מקצוע היא תהליך שמתחיל לפעמים בשנות הלימודים בתיכון ממשיך בזמן השירות הצבאי ולחלק מהאנשים לא מסתיים אפילו בגילאי 30. יש אנשים שמתחילים ללמוד מקצוע מסוים ומוותרים באמצע. יש אחרים שמסיימים את הלימודים, עובדים זמן מסוים במקצוע זה ומגלים שזה לא מתאים להם.

סמלי אסטרולוגיה לפי מזל שבו נולדנו יכולים לכוון אותנו לבחור את מקצוע מתאימה ביותר, מה לבחור כדי להשיג סיפוק והצלחה, כדי לנצל כמה שיותר את התכונות ואת היכולות הטביעות. חשוב לציין שההתאמה האסטרולוגית לבחירת מקצוע היא לא מדריך לבחירת המקצוע אלא רק המלצות כלליות שתלויה בהרבה גורמים נוספים, חלקם קשורים להורוסקופ וחלקם לסביבה של כל אחד ואחד.
מקווים שתמצאו בעמודים שבהמשך את הקשר בין המזל והמקצוע  שלכם וגם תקבלו תשובות לשאלות שתמיד מעסקות אותנו ואסטרולוגיה יכולה לעזור:
•    מה כדאי ללמוד ?
•    איזה תפקיד מתאים לי ?
•    איך לפתח את הקריירה שלי ?
•    מתי המנהל שלי יקדם אותי בתפקיד ?
•    האם אקבל העלאת במשכורות ?
•    מודע מפטרים אותי ?
•    אני שולח קורות חייב ולא מקבל תשובות ?
•    קיבלתי הצעת עבודה ואני חושש ?


מזל טלה
מזל טלה מסתדר הכי טוב במקצועות שדורשים רצון וביטחון עצמי. מזל טלה אוהב להתחרות, אוהב אתגרים ופעילות גופנית ושונא שגרה. תחומים האידיאליים הם הנדסה מכאנית, צבא או משטרה. מפני שטלה מאד פעיל, הוא יכול להצליח כפרמדיק, רופא מנתח, או מכבי אש. נשים טלה מאד יצירתיים.
קרא בהרחבהמזל שור
מזל שור אמין במיוחד, לכם מתאימים לו מקצועות בתחום הכסף והפיננסים אך גם בתחומים אסטטיים ויוצא דופן. התפקיד האידיאלי הוא בבניה או מכירות נדל”ן או כברוקר או יועץ פיננסי, כל עוד אתם מודעים מהערך של הכסף. מצד שני, מזל שור יכולים לבחור להתעסק בעיצוב פנים או תכשיטים, לפתוח חנות עתיקות, מפני שיש לכן חוש אסטטי יוצא מן הכלל.
קרא בהרחבה


מזל תאומים
מזל תאומים הוא האינטלקטואלי של גלגל המזלות. מתאים לו עבודה בתחום עיבוד נתונים, מידע, תקשורת. הוא רוחני, מתבטא בקלות ומסוגל להעביר כל מידע באופן מושלם. לפי הורוסקופ שבועי מוטב לבחור מקצוע בתחום התקשורת, חינוך, יחסי ציבור. מומלצות כל העבודות שמאפשרות לך לתקשר עם אנשים.
קרא בהרחבהמזל סרטן
אתם רגישים ומלאי אכפתיות. בגלל זה אתם יכולים לבחור מקצועות בתחום השירותים טיפוליים. לעבוד במקצוע פסיכולוג, אח/אחות, פיזיותראפיסט, דייל באוניות נופש, ספא, יכול להביא לכם סיפוק מושלם. לפי הורוסקופ יומי, נשים סרטן יכולות להצליח כמחנכות, מורות, לנצל היטב את החוש אימהות מושלם.
קרא בהרחבהמזל אריה

בדרך כלל אתם יצירתיים ויש לכם ביטחון עצמי עצום. אתם זקוקים למעריצים. אתם רוצים כבוד והערכה. לכן, הג’וב האידיאלי עבור מזל אריה יכול להיות בתחום הניהולי. אם יש לכם כשרון ואוהבים לשיר או לשחק, תנסו את הבמה. נשים מזל אריה יפות במיוחד ואינטליגנטיותובסביבתן כולם אוהבים אותן
קרא בהרחבהמזל בתולה

בני מזל בתולה אוהבים לחקור, לחפש, לפענח. מתמקדים על הפרטים מדויקים. תחום מדעי הטבע מתאים לכם כמו כפפה כי אתם מסוגלים להשקיע זמן ממושך בחיפושים אחרי התשובה. בני מזל בתולה טובים גם במתמטיקה, מה שפותח לכם דלתות נוספות. מזל בתולה יכול להצליח גם בכל מקצוע קשור לתחום הבריאות.
קרא בהרחבה


 
מזל מאזניים

אתם אוהבים שלום ומה שקשור לדיפלומטיה. מתעניינים בפסיכולוגיה וביחסים בין אנשים. אתם זקוקים לאנשים בסביבה כדי להתפתח ולהתקדם. מצד שני אתם אוהבים צדק, לכן יכולים להתאים מקצועות כמו עורך דין, שופט, שוטר. לפי סמלי אסטרולוגיה, האישה מאזניים יודעת לנצל את הקסם האישי כדי לשכנע.
קרא בהרחבה


 

מזל עקרב
מי שנולד במזל עקרב חזק ומסתורי. הוא אוהב לחקור טבע, תעלומות, חידות. תכונות אלה עושים מכם מעמד האידיאלי למקצועות כמו מדען, חוקר פרטי, רוקח, כימאי, רדיולוג. אתם יכולים להצליח גם בתחום הרפואה חוקית או אלטרנטיבית. הורוסקופ יומי ממליץ לאישה עקרב לבחור תחומים שמטפלים באנשים.
קרא בהרחבהמזל קשת
בעלי מזל קשת מחפשים תמיד את האמת ואוהבים לפעול לטובת החברה. יש לכם דעות שלא ניתן לשנות בקלות, וחשוב לכם להרגיש חופשיים להתבטא ולפעול. אתם אוהבים גם לחקור ולבקר מקומות רחוקים. להתעסק במחקר, לפעול לטובת ארגונים שנלחמים למטרה מסוימת, או עמותות יכול להביא לכם סיפוק מושלם.
קרא בהרחבה


 

מזל גדי
גדי הוא מזל של אמינות וסדר, אוהב משמעת וחוק. יש לו ביטחון עצמי והוא מסוגל לעבוד קשה כדי להשיג כל מטרה. מאד מסודר ומדויק, יודע לארגן את העבודה כדי להשיג יעילות מקסימאלית. אוהב לעבוד באופן עצמאי. תפקיד ניהולי מתאים כמו כפפה, כמו גם תפקידים בתחומים משפטים, חינוך, היסטוריה, ארכיטקטורה, בניה, ארכיאולוגיה וגיאולוגיה.
קרא בהרחבה


 

מזל דלי
מזל דלי אוהב לתרום. לתרום למקום העבודה, ולחברה, לכל עסק לזקוק לתמיכה. זאת אומרת שהוא מודע מהפוטנציאל האישי ויחפש תמיד את המקום שזקוק ל”שיפוץ” ולתרומה שלו. הוא צריך לדעת שהעבודה שלו לא סתמית, שאפשר לרואות ולהרגיש את התוצאות. הוא אחראי, ידידותי, עוזר אם יש צורך לכולם.
קרא בהרחבה


 

מזל דגים
יש לכם אינטואיציה יוצא דופן ולכן מצליחים להבין ולהסתדר עם האנשים הכי מסובכים.  זה יכול לפתוח לכם הרבה דלתות, בתנאי שאתם מסוגלים לפתח את הכוח נפשי ולשלוט על הרגשות. לפי סמלי אסטרולוגיה יומית המקצועות מתאימים ביותר הם בתחום הרפואה כי אתם משקפים אכפתיות ורצון תמיכה שעוזרים לרפא יותר מהר.
קרא בהרחבה