התאמת מזלות

התאמת מזלות וזוגיות הם לא דברים פשוטים. אופי שונה, סדר עדיפויות שונה, הרגלים שונים ומה לא. צריך התאמה בין מזלות, להתאמץ ואפילו לשכוח מהנחות האישית כדי שאולי תהיה התאמה זוגית שתעבוד. טוב לדעת מה המזל של בן/בת זוג, כדי לגלות בזמן אמת מה אפשר לצפות ממנו/ממנה. איך משפיע המזל שבו הם נולדו על שני אנשים שבוחרים להיות ביחד? מה האופייניים שיכולים למשוך מזל מסוים לאחר? או מה התכונות שיכולות להוביל לקונפליקטים ולמריבות ללא סוף?

לכל מזל יש תכונות ספציפיות שלפעמים מתאימים כמו כפפה לתכונות של מזל אחר ולפעמים הן גורם ישיר לחילופי דעות ללא פתרון. מי שמאמין בסמלי אסטרולוגיה יכול לגלות איזה מזלות מתאימות או איזה מזלות לא יכולים להסתדר אף פעם, למרות המאמצים. לדוגמא, אם אתה נולדת במזל עקרב, אתה יכול לגלות למה עדיף לברוח מאחד שנולד במזל קשת או שכדאי לבחור משהיא שנולדה במזל דגים. בודאי שאם מדברים על התאמת מזלות לא יכולה להיות במאה אחוז מתכונת להצלחה בחיי הזוגיות אך זה כן יכולה לביות אינפורמציה שימושית שכדאי לקחת בחשבון כאשר בוחרים בן/בת זוג.
התאמת מזלות – מזל טלה

טלה הוא המזל הכי פעיל בגלגל המזלות. הוא לא אוהב להישאר הרבה זמן באותו מקום. מזל טלה אוהב בילוים וחברה של אנשים מצליחים, לוקח יוזמה ואוהב לשלוט. לפי הורוסקופ יומי, הזוג האידיאלי יכול להיות עם מישהו שנולד במזל דגים. הסיבה העיקרית היא שמזל דגים לא מעוניין לשנות את הטלה, מצליח להסתדר איתו כמו שהוא. הקשר די מורכב, מזל דגים זקוקים לכוח של הטלה כאשר הוא עייף או מאוכזב. אין שום בעיה למזל דגים לתת לטלה לנהל את הקשר.
המשך

התאמת מזלות – מזל שור

מי שנולד במזל שור שמרני, רציונאלי, עם חוש פרקטי. הוא יכול להסתדר מעולה  עם בני אותו מזל בתנאי שאותם מאפיינים חיובים או שלילים לא מובילים אותם לחיים משעממים או לכאוס. לפי התאמת מזלות, הבן/בת זוג האידיאלי יכול להיות מזל בתולה מפני שלשני המזלות יש חוש פרקטי, מחשבה הגיונית וכשרון לטפל כהלכה בנושאים פיננסים. חילופי דעות ביניים לא עקרוניים והם מצליחים לעבור בקלות על כל משבר.
המשך

התאמת מזלות – מזל תאומים

בעלי מזל תאומים מעוניינים ללמוד, להתפתח, להיות עסוקים כל הזמן, לבלות. כול פעילות אינטלקטואלית מרתקת אותם. לכן, מי שנולד במזל תאומים יכול להתאים עם בעלי מזל מאזניים. שני המזלות מעדיפים אותם דברים, לשניהם יש אותם רגשות, גישה, מטרות. אוהבים חברה ושינוים. לפי הורוסקופ שבועי, הזוג האידיאלי יכול להיות מזל אריה. שני המזלות מסוגלים להסתגל בקלות לדרישות של השני.
המשך

התאמת מזלות – מזל סרטן

בעלי מזל סרטן בדרך כלל שקטים ורגועים, אוהבים את הבית ורוצים הרבה ילדים. הם זקוקים להבנה ותמיכה. לפי סמלי אסטרולוגיה יומית, מזל סרטן יכול להסתדר יפה עם בעל מזל שור. שני המזלות אוהבים בית וילדים ומוכנים להתפשר כדי לא להפריע לשני. מזל שור מסוגל להציע את התמיכה שהסרטן זקוק. לפי התאמת מזלות, הבן זוג האידיאלי יכול להיות מזל עקרב. הקשר ביניהם מאד חזק כי שני המזלות מתנהלים לפי האינטואיציה ורגשות. שניהם מאמינים באותם ערכים.
המשך

התאמת מזלות – מזל אריה

בעלי מזל אריה אוהבים לשלוט בעניינים ולהוביל את הבית. לכן, הם יכולים להתאים עם מזל טלה, לבנות קשר חזק ומלא תשוקה. מאד דומים מבחינת מינית, בלי חילופי דעות עקרוניים. מזל טלה מכבד בדרך כלל את התכונות של אריה ואוהב להרגיש את מישהו חזק לידו. עם אופי חזק, מזל אריה מעוניין לעשות מה שהוא רוצה, לכן הבן זוג האידיאלי יכול להיות מזל תאומים.
המשך
התאמת מזלות – מזל בתולה

מי שנולד במזל בתולה מאד מחושב, אוהב קריירה ולהתקדם בחיים. אוהב גם את הבית, לדאוג ולתמוך. לכן, לפי הורוסקופ שבועי, מזל בתולה יכול להתאים עם מזל טלה, אשר מביא תכונות משלימות. ישנם גם חילופי דעות, אך אם קצת מאמץ אפשר לבנות קשר יציב. הזוגיות המושלמת יכולה להיות עם מזל שור. אין חילופי דעות משמעותיים, לשני המזלות יש חוש פרקטי מפותח ושניהם יודעים לעשות כסף. מה שיכול להפריע זה רק רצון של הבתולה להצליח בקריירה ולהיות אימא מושלמת.
המשך

התאמת מזלות – מזל מאזניים

מזל מאזניים מאמין בשיווין הזדמנויות, לכן הוא לא אוהב שבן/בת זוג מנסה לשלוט ולהוביל את הקשר. מצד שני, הוא מוכן תמיד לעזור ולתמוך וזה יכול להיות מסוכן אם בן/בת זוג לא יודע לעריך ולכבד את זה. לפי התאמת מזלות, מזל מאזניים יכול להסתדר אם טלה, בתנאי שקיימת אהבה אמיתית ומזל טלה לא מנסה להשתלט על הקשר. מצד שני, מאזניים צריך לוותר על הנטייה להתפרפר ולחפש כל הזמן אהבה, מה שיכול להרגיז מאד את הטלה.
המשך

התאמת מזלות – מזל עקרב

מזל עקרב מוכן לעשות כול מאמץ כדי שהקשר יצליח. בדרך כלל הוא מעוניין בקשר לטווח ארוך, אפילו לנצח. אוהב להגן על בן/בת זוג, אוהב לעבוד קשה כדי לפרנס את הבית, ששם הוא מרגיש הכי טוב ורגוע. לפי הורוסקופ יומי, הבן/בת זוג האידיאלי הוא יכול להיות מזל סרטן. שניהם מאמינים באותם ערכים. מזל עקרב נאמן ומצפה שהבן/בת לא יבגוד בו. למזלו, מזל סרטן לא יאכזב אותו. למרות שמזל סרטן הוא בדרך כלל בקורתי, הוא לומד לכבד ולא לפגוע את רגשות של מזל עקרב.
המשך

התאמת מזלות – מזל קשת

קל מאד להתאהב במזל קשת, הוא מקסים, מעניין, מלא חיים, יודע למשוך תשומת לב. קשה יותר לבנות אימו קשר לטווח ארוך. בדרך כלל, מזל קשת די הרפתקן ולא נשאר הרבה זמן באותו מקום. לפי סמלי אסטרולוגיה, מזל קשת יכול להתאים עם אריה. יש להם תכונות דומות, שניהם נדיבים, נלהבים. אך קשת זקוק לעצמאות מסוימת ואריה יצטרך ללמוד לכבד את זה. קשת אוהב סיכונים, להרוויח כמה שיותר כסף ובקלות, לוקח יוזמה. כול עוד אריה תומך בו, הוא יכול להצליח בגדול.
המשך

התאמת מזלות – מזל גדי

בעלי מזל גדי הם אנשים די פשוטים, אך קרייריסטים ומכורים לעבודה. הם אוהבים יותר לעבוד מאשר לבלות או לצאת עם חברים, בדרך כלל הם מאד עסוקים. גדי יכול לבנות זוגיות אידיאלית עם מזל שור. בהתחלה, שור יכול לא לראות את אינטליגנציה או רצון להצליח של גדי, אבל הוא יגלה את זה בהמשך וידע לעריך את זה. הם מבינים היטב אחד את השני, מבינים את הצרות ואת הקשיים.
המשך

התאמת מזלות – מזל דלי

מזל דלי אוהב אנשים רגילים, אוהב להיות עצמאי, לשנות לעיתים קרובות מקום עבודה אפילו שזה יכול לסכן את המצב הפיננסי. הוא יכול להתאים עם מזל תאומים, אשר אוהב להקשיב ולשתף פעולה. החיסרון הוא שגם מזל תאומים אוהב שינוים, הזוגיות יכול לסבול עקב אי יציבות פיננסית. זוגיות יותר טובה יכולה להיות אם מזל מאזניים. שניהם אוהבים פעילות וחברה, מה שמגדיל את הסיכויים להיפגש ולהתאהב.
המשך

התאמת מזלות – מזל דגים

בעלי מזל דגים רגישים ולא סובלים בקלות ביקורות. בדרך כלל הם פחות עצמאים וזקוקים למישהו חזק שיתמוך בהם. הבן/בת זוג אידיאלי יכול להיות מזל טלה.הוא יכול לעזור עמון כאשר מזל דגים עייף או מאוכזב. מזל דגים זקוק לאנרגיה ושמחת חיים של הטלה, מתרגל להיות תלוי עד נקודה מסוימת. בעל אינטואיציה יוצאת דופן, מזל דגים יודע להבחין את המחשבות ואת הדאגות של הטלה.
המשך