נקודות חולשה בגלגל המזלות

אם החיים שלכם לא זורמים לפי הציפיות, אם הקשר הרומנטי לא מתפתחת כפי שחלמתם, אם אתם לא מצליחים בקריירה לפי התוכניות או לא מצליחים להשיג בקלות את המטרות, יכול להיות שהכוכבים לא בצד שלכם מכל הבחינות. לפי סמלי אסטרולוגיה, לכל אחד קיימות נקודות חלשות באופי, לפי גלגל המזלות וכל מזל שבו הוא נולד. הן יכולות להיות מכשולים אמיתיים בדרך, במיוחד אם אנחנו לא מודעים ולא מטפלים בהן בזמן. כול אחד שמאמין במזל וגורל שלו, במיסטיקה ואסטרולוגיה, בפירוש חלומות או השפעת הכוכבים, יכול למצוא כאן באתר כיצד המזל שבו הוא נולד משפיע שלילית על תכונות שלו ומה הן הנקודות החלשות הבולטות, אשר מונעים ממנו להתקדם בחיים לפי רצונו.

הנקודות החלשות יכולות לגרום לכול אחד לעשות טעויות שיכולות להיות משמעותיות ושקשה לתקן. בזמן של המהפכה האינטרנטית, אפשר בקלות למצוא מידע על כול נושא, על הורוסקופ יומי או תחזית אסטרולוגית לכול תקופה, אך יותר קשה להיות עוגן כלפי עצמנו, לדעת את החולשות ולנסות להשתפר. הכול אפשרי אם יש רצון ואנחנו מוכנים לוותר על הנטייה להישאר במסגרת מסוימת, עם אותם תכונות שהתרגלנו ואולי טוב לנו איתם, למרות שלא הכול הולך בחיים כפי שרוצים. קשה להשתנות אך שום דבר לא בלתי אפשרי.
מזל טלה – נקודות חולשה
הצורך לשלוט על העניינים ולתת הוראות הם הנקודות החלשות ביותר של בני מזל טלה. יש לכם תחושה שאתם יודעים הכי טוב מה צריך לעשות ומה הכי מתאים לכול אחד מסביבתכם. לא לשכוח שבני המשפחה, החברים או הקולגות בעבודה יכולים להיפגע מהגישה שלכם ולהרגיש תקועים בכללים שאתם קובעים.
קרא בהרחבה

מזל שור – נקודות חולשה
כסף, הכרויות חינם ולוקסוס הם הנקודות החלשות של בעלי מזל טלה. כול החיים הם רצים כדי להשיג כמה שיותר כסף בבנק, נכסים, רמת חיים גבוה. לפי סמלי הורוסקופ שבועי, טלה מוכן לעבוד קשה כדי להשיג מקסימום קידום ומקסימום עלית משכורת, בונוס וקידום.
קרא בהרחבה

מזל תאומים – נקודות חולשה
הנקודה החלשה הכי בולטת ומשפיע לרע היא שטחיות. לפי סמלי אסטרולוגיה, מי שנולד במזל תאומים חייב לעבוד קשה כדי לוותר על הנטייה לטפל חלקי בכול בעיה, לשמוע רק חצי ממה שאומרים לו או לא לתת תשומת לב מספיק לבן/בת זוג או לילדים.
קרא בהרחבה

מזל עקרב – נקודות חולשה
האינסטינקט הבסיסי הוא לרחם על עצמי, וזאת הנקודה החלשה הבולטת לבני מזל עקרב. אם גישה פסימי ודרמטי יהיה לכם קשה להשיג משהו בחיים. לפי סמלי הורוסקופ יומי מומלץ לנסות לראות את הצד היפה של החיים, להגדיל את הביטחון עצמי ולהסתכל אופטימי אל העתיד.
קרא בהרחבה

מזל אריה – נקודות חולשה
הנקודה החלשה הכי חזקה של בעלי מזל אריה היא ארוגנטיות. לחשוב שאתם יותר טובים מאחרים, להתנהג כמו שהכול מגיע לכם, להסתכל אל כולם מלמעלה, כול זה יכול לבודד אתכם ולהרחיק את החברים הכי נאמנים. לפי סמלי אסטרולוגיה יומית, אכפת לכם על מה שאחרים חושבים עליכם.
קרא בהרחבה
מזל בתולה – נקודות חולשה
בעלי מזל בתולה רוצים להיות מושלמים. בקריירה, בבית, עם בן/בת זוג או כהורים. אבל זה דורש מאמצים יוצא דופן, אשר גורמים במשך הזמן לעייפות בלתי נסבלת.יש סיכון שהנטייה לפרפקציוניזם מובילה לבזבוז הרבה אנרגיות על דברים חסרי משמעות אמיתית.
קרא בהרחבה

מזל מאזניים – נקודות חולשה
סמלי אסטרולוגיה מראים שיכול להיות שאף אחד לא יכול לסמוך עליכם. לא להיות יציב ומסוגל לקחת החלטות, זאת הנקודה החלשה הבולטת אצל בעלי מזל מאזניים. הרבה פעמים אתם עונים “יכול להיות”, אך התשובה מסתירה בעצם  את התשובה “לא” שאתם לא מסוגלים לענות כי אתם לא בטוחים שזה התשובה הנכונה.
קרא בהרחבה


מזל סרטן – נקודות חולשה
לפי סמלי אסטרולוגיה, הנקודה החלשה של בעלי מזל סרטן היא סקס. מי שנולד במזל סרטן יכול להגיע בקלות להתמכרות. הוא מחפש כול הזמן חוויות חדשות, לא בהיכרך בוגד, אך זקוק כל הזמן למשהו חדש, לשנות משהו בחיים המיניים. זהירות לא להפחיד את בן/בת זוג.
קרא בהרחבה

מזל קשת – נקודות חולשה
הנקודה החלשה של בעלי מזל קשת היא הנטייה להתפרפר, להחליף את בן/בת זוג בקלות. מזל קשת אוהב שינוים ואתגרים. מצד שני, קשת יכול לפול בקלות לכל מלכודת של שחיתות. בתקופות מסוימות, האלכוהול וסיגריות הם יכולים להיות החברים הכי טובים.
קרא בהרחבה

מזל גדי – נקודות חולשה
הגבר גדי מוכן לעשות הכול, אפילו לשקר, כדי להשיג מטרות ורווחים. מזל פרגמאטי במיוחד, גדי מנסה לפני הכול להרוויח כמה שיותר, לנצל את כול מצב לטובתו. האישה גדי אוהבת גם כסף וקריירה. לפי סמלי אסטרולוגיה יומית היא יכולה להיות עסוקה מאד בגלל העבודה והרצון להתקדם, וזה בא על חשבון בני משפחה.
קרא בהרחבה

מזל דגים – נקודות חולשה
מי שנולד במזל דגים מאמין במיסטיקה וסמלי אסטרולוגיה יותר מכול מזל אחר. הנקודה החלשה היא שבני מזל גדים מוכנים לבזבז הרבה כסף כדי לגלות מה מצפה להם בעתיד. פרוש חלומות או הורוסקופ שבועי יכולים להיות יותר מעניינים מאשר מהדורת חדשות בטלוויזיה או עיתוני בוקר.
קרא בהרחבה