סוף העולם

סוף העולםבהיסטוריה של האנושות היו מספר נבואות על סוף העולם ולשמחתנו עד היום אף אחד מהם לא התרחשה באמת. הפעם כולם מדברים על 2012 כשנה מיוחדת בה העולם יגיע לקיצו. האם סוף העולם מתקרב?

ע”פי הציוויליזציה מאיה העתיקה חזה שבשנת 2012 יתכן אסון עולמי שישנה לגמרי את האנושות. חוקרים שונים גילו שבני המאיה ידעו לפני 3000 שנה שהכוכבים משנים כנראה את המיקום כלפי כדור הארץ כול 26000 שנה. בסוף שנת 2012 מסתיים מחזור כזה. בנוסף ציוויליזציה מאיה, יצרה  לוח שנה/זמן מאד מדויק שבאופן מפתיע נגמרת בתאריך 21.12.2012 ואז הם צפו על סוף העולם בתאריך זה. כתיבות רשומות שנשמרו עד היום בקירות העתיקות מאיה אומרות שבשנת 2012 אנחנו יכולים לצפות לחושך או לאירוע שחור שישפיע על כול כדור הארץ. אז מדובר על סוף העולם?

במשך השנים, הרבה מדענים וחוקרי סמלי אסטרולוגיה ניסו לפענח את הנביאות של בני המאיה. יש שאומרים שהעולם יארס עקב אסונות טבע, אחרים אומרים שייווצר עולם חדש, יותר רוחני ומבוסס על מדע אבל כולם מדברים על סוף העולם.

 לפי הנביאים בני מאיה, יתכן שבשנת 2012 ימצאו טכנולוגיות מהפכניות לא מוכרות עד עכשיו, העניינים של כסף וזמן יהפכו לעניינים שוליים, ה-DNA ישתפר. העיתון THE GUARDIAN פרסם דוח של פנטגון שמתייחס לשנת 2012 כשנת חיונית של העולם, כאשר האנושות תגיע לצומת דרכים מסובכת ומסוכנת. צפויים שינוים קיצוניים של המזג אוויר, מיליוני אנשים ימותו בגלל מלחמות ורעב. ה-DNA האנושי ישתנה, יגיע ל-12 ספיראלות במקום 2 עכשיו. זה יגרום לשינויים חיוביים. האנשים לא יסבלו יותר ממיגרנות, כאבי ראש, דיכאון, עייפות, חוסר שיווי משקל, התקררות. התפתחו במהירות התכונות כמו אינטואיציה ויכולות על טבעיות. מחלות כמו סרטן ואיידס פשוט ייעלמו.

לא כולם מאמינים בנביאים לגבי סוף העולם אפילו שהם הוכיחו את עצמם בעבר, כמו נוסטרדאמוס, לדוגמא. אבל כולם מתחילים לחשוב על ארמגדון שמתאר אירוע דרמטי שיתרחש ויגרום לסוף העולם או על אפוקליפסה מהחזון יוחנן.
שאלות כמו “מה כבר יכול לקרות כדי שכדור הארץ יארס” כדי שיגיע סוף העולם אולי לא נותנות לנו לישון בלילה אבל יש גם תשובות. אחת מהן יכולה להיות שכדור הארץ יכול להיפגע  ממטאוריט עם קוטר של 10 מטר. בערך כול 100 שנה זה קורה, פעם אחרונה זה קרה בשנת 1908 כאשר נפל מטאורית בסיביר באזור פתוח, ללא תושבים. כול 100000 שנה, כדור הארץ יכול להיפגע ממטאוריט הרבה יותר גדול, עם קוטר של מאות מטרים, שיכול לארוס שטח בגודל של אנגליה, יכול לייצר גלים ענקיים אם הוא נופל בים או באוקיאנוס או יכול לייצר מספיק אבק כדי לארוס אלפי קילומטרים של ירק.

כול 100 מיליון שנה יכול לפול עלינו כדור עוד יותר גדול, שיכול לגרום רעידות אדמה, גלים ענקיים של מאות מטרים, ומוות מידית של בעלי חיים. פעם אחרונה זה קרה לפני 65 מיליון שנה. מאמיני מיסטיקה או אסטרולוגיה אולי דואגים לגבי סוף העולם, אך נותר רק לחכות ולקוות שהשנה יקרו רק דברים טובים, כמו שאומר הורוסקופ יומי. אנחנו לא יכולים להשפיע או לשנות את הגורל של “הכוכב הכחול”, כדור הארץ שלנו.

הורוסקופ 2012
סמלי אסטרולוגיה שנתית ל- 2012 מכריזים על תקופה של שינוים דרמאתיים ואירועים מפתיעים יוצאי דופן. מצפה לנו תקופה שבה מומלץ להעריך..קרא בהרחבה >>>

הורוסקופ 2012

מזל טלה מזל שור מזל תאומים מזל סרטן מזל אריה מזל בתולה
מזל מאזניים מזל עקרב מזל קשת מזל גדי מזל דלי מזל דגים