הורסקופ או מזל במיטה

אם בתחילת הקשר שלכם במיוחד א םהיה מדבור על סטוצים הייתם ממהרים לחזור הביתה כדי להיפגש עם בן/בת זוג ולקפוץ למיטה, למה לאחרונה החשק מיני נעלם לאט בלי אפילו להרגיש? עייפות ושגרה יכולים להיות גורמים חשובים שמשפיעים משמעותית על החשק לסקס. לפי הורוסקופ יומי, יש הרבה טריקים, לפי מזל שבו נולדתם, כדי להחזיר את החשק לחיים הטובים ולחיי אהבה סוערת כמו בהתחלה. אם גם זה לא עובד, אולי יגיע הזמן להחליף את הבן/בת זוג ולקוות שהחשק מיני יחזור בעזרת קשר רומנטי חדש.


מזל טלה

אם החשק לסקס נמצא בנפילת חופשית, תבקשו מבן/בת זוג להפתיע אתכם הם הצעות לא צפויות. עזבו בצד את העבודה, את המתלות ואתגרים חדשים. תנסו להיות ספונטאניים, למצאו דברים חדשים. הורוסקופ שבועי ממליץ לנסות להתרחק מהשגרה היומי. תצאו לטיול, לא משנה איפה, בלי לתכנן, בדקה ה-90 יש דילים מעולים.

 

מזל שור

ברגע שאתם מרגישים שהחשק לסקס יורד, תודיעו מיד לבן/בת זוג. אם אתם מעוניינים בקשר יציב ותקין, מומלץ לא להסתיר שום דבר. אולי אתם זקוקים ליותר זמן במיטה כדי להתחמם, אולי הבן/בת זוג גומר הרבה מדי מהר. תבקשו ממנו מסאז’ ארוטי מפנק כדי לעורר את החושים ותנסו להתרכז בלהרגיש כמה שיותר חופשי וטוב.

 


מזל תאומים

בעלי מזל תאומים ידועים שאוהבים הרבה סקס אך מומלץ לא להגזים. אם יש לכם בן/בת זוג קבוע/ה ואתם מאד פעילים מיני, אתם יכולים לאבד לאט את האינטרס לסקס. לפי תחזית אסטרולוגית, מומלץ להתרחק מאת מבן/בת זוג. דברו על סקס, לדוגמא בטלפון ותצאו מהבית לעיתים יותר קרובות. בדרך זאת תתחילו עוד פעם להתגעגע ולשאול את עצמכם מתי יהיה פעם הבאה?


מזל סרטן

אתם מאבדים בקלות כל חשק לסקס כאשר יש לכם על הכתפיים הרבה מדי אחראיות ואתם עסוקים מדי בשגרת יום-יומית. לפי הורוסקופ יומי מומלץ לנסות לחלק את המתלות ולהתפנות גם עבורכם. לנוח ולבלות עם בן/בת זוג, לצאת מהבית למקומות רגועים ונעימים יעשה לכם טוב לנפש ויעורר לכם בטוח את החשק לסקס.


מזל אריה

החשק לסקס תלוי מאד בכמה סיפוק יש לכם בחיים. אתם חייבים ליהנות מקריירה מוצלחת, מהכנסה מספיק גבוה כדי להרשות לעצמכם רמת חיים טובה וגם להתפנק כמה שיותר. הבן/בת זוג צריך/צריכה להבין את זה ולהשתדל לזרום אתכם בדרך לשכם. לפי סמלי אסטרולוגיה, פינוקים כמו ספא, טיפולי יופי, והלבשה סקסית בחדר המיטות יכולים לעשות פלאות.


מזל בתולה

כאשר במיטה לא הולך לפי הציפיות, החשק מיני שלכם נעלם מהר. כדי לשפר את המצב, דברו בכנות עם בן/בת זוג. תנסו להסביר מה הייתם מעדיפים. אם הבן זוג לא אשם, תנסו להירגע בעזרת ארומותרפיה, לדוגמא. תשתמשו בשמן לבנדר, הוא ממריץ זרימת הדם לכיוון אזור הגניטאלי. זה מעורר בטוח את החושים ומחזיר לכם במהירות את החשק לסקס.


מזל מאזניים

חשוב לכם ביותר להרגיש טוב בעצמכם, להיות מרוצים וליהנות מהחיים. לעיתים קרובות, החשק מיני לא קשור בכלל לבן/בת זוג אלא לרמת סיפוק שלכם מעבודה, משכורת, בית וכדומה. לפי סמלי הורוסקופ שבועי, אם אתם רוצים ליהנות מסקס מוצלח תעשו קודם דברים שמאד מוצא חן ביינכם, כמו שופינג לדוגמא. ואל תשכחו את החנויות של הלבשה תחתונה סקסית ומושכת.  


מזל עקרב

בשבילכם, היחסי מין הם כמו משחקי כוח, להגיעה לסיפוק זה אומר שניצחתם. חוסר סיפוק מיני יכול לגרום לכם להיות מתוסכלים ובסוף לבעיות נפש אמיתיות. החשק מיני יכול להיעלם. כדי להחזיר אותו, תשנו את הגישה. תעשו במיטה בדיוק מה שמוצא חן ביינכם ביותר, בלי לפגוע בבן/בת זוג. תהיו בטוחים שהוא/היא יודע/ת להעריך את ההתעוררות.


מזל קשת

בעלי מזל קשת צריכים אדרנלין כדי להרגיש סיפוק סקסואלי מלא. הם משתעממים מהר מהשגרה בחיי אהבה וסקס באותו אופן כל הזמן. לפי סמלי אסטרולוגיה, החלפת בן/בת זוג יכולה לעזור. אם אתם נמצאים בקשר יציב וממושך שחשוב לכם, תועדו שבן/בת זוג לא תקוע בדעות קדומות ומעוניין/מעוניינת לנסות אתכם דברים חדשים.


מזל גדי

אם אתם מרגישים שהחשק לסקס נעלם, זה אומר שנכנסתם לשגרה מסוכנת וחשוב לכם יותר דברים אחרים כמו קריירה לדוגמא. כדי להחזיר לחיי אהבה ולסקס את החשיבות המקובלת, תתעניינו בטכניקות חדשות שיכולות להביא סיפוק והרגשות שעוד לא הכרתם. אם אתם מעוניינים לנסות דברים חדשים במיטה, תוכלו להרגיש עוד הפעם שהסקס הוא קסום ותצליחו להחזיר אותו למרכז חיי אהבה.


מזל דלי

כדי להחזיר בחזרה את האש הפנימי כל כך נעים פעם, תנסו להביא למיטה כמה דברים תומכים. אולי החשק לסקס נרדם בגלל השגרה, בגלל הסנסציות שכבר אתם מכירים. הגוף שלכם רוצה משהו חדש. סמלי אסטרולוגיה יומית ממליצים על רכישת כמה צעצועים ארוטיים שאתם יכולים לבחור בתשומת לב מרבית מהמדפים של הסקס שופס. בעזרתם, אתם יכולים להחזיר את ההתלהבות ואת התשוקה.


מזל דגים
 

כדי שיהיה לכם חשק לסקס, אתם חייבים להירגע. המקום האידיאלי –  הסביבה האהובה עליכם, המים. למה שלא תנסו לעשות סקס במקלחת? המים מרעננים ומרגיעים, מנקים את הדאגות ומשאירים אתכם זמינים רק למטרה אחת, להרגיש נפלא עם בן/בת זוג. ולפי הורוסקופ יומי, החשק מיני יחזר גם.