אסטרולוגיה יומית

[facebook_like_button]

Daily Astrologyרוב האנשים מעוניינים לדעת מה אמור לקרות להם בעתיד הקרוב וגם הרחוק, מבחינת עבודה, אהבה, מזל ומה לא. לכן, כל עיתון מפרסם מדור מיוחד על אסטרולוגיה יומית עבור כל מזל.תוכניות טלוויזיה של הבוקר כוללים גם קטע של הורוסקופ יומי, באינטרנט קיימים אין סוף אתרים שמציעים אסטרולוגיה יומית.אסטרולוגיה יכולה להיות כלי שימושי שבה אנחנו יכולים להיעזר כדי לגלות פרטים מעניינים קשורים להתפתחות האישית בזמן מסוים.אפשר להגיד על אסטרולוגיה יומית שהיא מציגה נתונים קונקרטיים על השפעת השמש, ירח, כוכבי לכת על ההתנהגות של בני אדם, במקום מסוים ובזמן מסוים.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מילה הורוסקופ באה מיוונית ומשמעותה היא “מבט לשעות”. עוד מלפני אלפי שנה הייתה התעניינות באסטרולוגיה ודיברו על אסטרולוגיה יומית. ארכיאולוגים גילו טבלאות עם כתבי יתדות מ-3000 שנה לפנה”ס אשר מתארים אירועים אסטרולוגים פשוטים כמו ליקוי ירח או תנועות של כוכבים, שפירושם סימנים של אסונות כמו מלחמה, הרעב, או להפך, שגשוג ושלום. למרות ההתפתחות הטכנולוגית, אנחנו רוצים לדעת תמיד מה צפוי לנו מבחינת הכוכבים. לקראו בבוקר אסטרולוגיה יומית חיובית יכול לשמח ולהמריץ אותנו כי זה כיף להתחיל את היום עם חדשות טובות. ואם הורוסקופ יומי מצפה לאירוע שלילי, כמו פיטורים לדוגמא, אפשר להיזהר ולעבוד יותר קשה במקום העבודה כדי למנוע את זה.
בשנים אחרונות, הורוסקופ הפך למוצר מסחרי כמו כל מוצר אחר כי האנשים מאמינים יותר ויותר בכוחות על ורוצים לדעת מה יכול לקרות בגורלם מבחינת אסטרולוגית. העמודים באינטרנט שכוללים מידע על הורוסקופ יומי, הורוסקופ שבועי או לטווח ארוך יותר, תחזית אסטרולוגית בתחומים שונים, כמו אהבה או פרנסה, לדוגמא, מושכים עשרות אלפי גולשים כול יום, בכל העולם. ואף אחד שקורא את העיתון לא מפספס את העמוד שכולל הורוסקופ. ואפילו שלא כול פעם האירוע הצפוי לא קורה בפועל, האנשים ממשיכים לקרוא או לראות באינטרנט או בטלוויזיה מה צפוי לגורלם מבחינת הכוכבים. במשך אלפי שנים, אסטרולוגיה היה תמיד בגבול בין מדע ודת. לכן, הרבה טוענים שהיא פסיאודו – מדע. אך מוטב לא לשכוח שהרשימה של מדעים מפורסמים או פילוסופים אשר התעניינו באסטרולוגיה או אסטרולוגיה יומית והפכו גם לאסטרולוגים מוערכים נמצאים המתמטיקאים פיתגורס וקופרניקוס, הפילוסוים אפלטון, פרנסיס באקון, תאלס, תלמי. אפילו בית הלבן התחיל להעסיק אסטרולוג סודי אחרי ניסיון התנגשות בנשיא אמריקאי רונלד רייגן, בשנת 1981.