תחזית אסטרולוגית בריאותית

האם יש קשר בין גלגל המזלות והבריאות? למרות שלא תמיד מודעים לכך, בריאות היא הדבר הכי חשוב בחיים שלנו. בלי לשים לב , הבריאות שלנו נמצאת במרכז חיינו ומשפיעה הכי הרבה על התפקוד, איכות חיים, ריכוז, הצלחה. כאשר אנו לא מרגישים טוב, שום דבר כבר לא משנה, אין לנו חשק ואנרגיה לעשות אפילו משהו קטן, אפילו לשחק עם הילדים, לדוגמא.

ואז מתחיליים לחפש טיפולים מתאימים, רצים מהר לרופא שלא ביקרנו כבר שנים – כמה חבל, או מעדיפים לקחת תרופות סבתא, שהוכיחו כבר את עצמם דורות שלמים. פתאום הכול כבר לא נראה כמו שהיה קודם, המתלות בעבודה כבר לא נראות חשובות ביותר, שעות נוספות כבר לא באות בחשבון, כסף הופך לעניין משני.

סדר עדיפויות משתנה. כל מזל, בגלל התכונות הספציפיות שלו מתייחס אחרת לענייני בריאות. לדוגמא, בזמן שטלה מסוגל לעשות מאמצים גופנים מעל הממוצע, בלי להרגיש עייפות, עקרב ינסה לחסוך כמה שיותר באנרגיות. 

לכן, מי שמאמין במיסטיקה ואסטרולוגיה, ויותר קשר עם מתקשרת רוחנית יכול לגלות מה מצפה לו בשנת 2012 מבחינת הבריאותית, איך אפשר להיזהר ממחלות ספציפיות למזלו, מה הנקודות החלשות, מה מומלץ לעשות כדי להרגיש טוב יותר ולשמור על בריאות תקינה לאורך זמן.
מזל טלה – תחזית אסטרולוגית בריאותית

בעלי מזל טלה הם אנשים מלאי מרץ וכושר גופני מצוין. הם מסוגלים לעבוד שעות רבות בלי להרגיש עייפות. לפי תחזית אסטרולוגית, בתחילת שנת 2012 צפויים סימנים של חולשה, זה רק בגלל העומס יתר ולחצים פסיכיים.
המשך

 

מזל שור – תחזית אסטרולוגית בריאותית

מי שנולד במזל שור נראה כאילו שיש לו בריאות מברזל. חזק, עקשן, הוא מסוגל לעבוד ללא הפסקה, עד שהגוף קורס. אף אחד לא מצליח לשכנע אותו להוריד את הקצב, לטובתו. בדרך כלל, לשור יש חיים ארוכים ללא בעיות עקרוניות.
המשך

 

מזל תאומים – תחזית אסטרולוגית בריאותית

מזל תאומים רגיש וללא כושר גופני מיוחד. לכן, הוא בוחר מקצועות אינטלקטואלים, שלא דורשים מאמצים גופניים. רגיש לשינויי מזג אוויר. אם הוא לא שומר על עצמו, הוא יכול לחלות בקלות.
המשך

 

מזל סרטן – תחזית אסטרולוגית בריאותית

חיצוני,בעלי מזל סרטן נראים פחות בריאים מיתר המזלות. הם יכולים להיות היפוכונדרים ולבקר את הרופא משפחה יותר מאשר יש צורך. מפני שהוא יודע לדאוג לבריאות, מזל סרטן חיי חיים ארוכים ללא בעיות בריאות מיוחדות.
המשך

 

מזל אריה – תחזית אסטרולוגית בריאותית

למי שנולד במזל אריה יש מראה חיצונית שמשקפת בריאות וכוח. אבל, בפנים,אריה לא כול כך חזק כמו שהוא נראה. כמו שור וטלה, אריה מנסה לעבור על הגבולות המקובלות של המאמצים גופנים כי הוא משוכנע שהוא יכול. עד שהוא מתמותת ונופל למיטה.
המשך
מזל בתולה – תחזית אסטרולוגית בריאותית

בעלי מזל בתולה לא חזקים כמו אריה או טלה אך יודעים לדאוג לעצמם ולשים לב ולטפל בכול סימן שלילי שגופם יכול לשדר. לפי סמלי אסטרולוגיה, בשנת 2012 צפויות בעיות לאיברים הזוגיים: גפיים, עיניים, כליות, אוזניים.
המשך

 

מזל מאזניים – תחזית אסטרולוגית בריאותית

מי שנולד במזל מאזניים יודע לדאוג לבריאות כי הוא מאד מעוניין באיזון בחיים. לכן, מאזניים לא יכול לסבול מקומות מלוכלכים, בשבילם זה סינונימי לחיידקים ומחלות. אם הוא חולה, תמיד יחפש את הרופא הכי טוב בתחום.
המשך

 

מזל עקרב – תחזית אסטרולוגית בריאותית

בעלי מזל עקרב הם אנשים מופנמים. קשה מאד לבחון אותם לפי המראה חיצונית, כדי לגלות אם הם עייפים, עצובים או ממש לא מרגישים טוב. עקרב זז לאט, מנסה לחסוך את הכוחות, בבוקר קשה לו לקום ולהתחיל יום חדש.
המשך

 

מזל קשת – תחזית אסטרולוגית בריאותית

למי שנולד במזל קשת יש אופי ספורטיבי, דומה לטלה. במשך כול החיים קשת אוהב פעילות גופנית ולא מוותר על זה למרות העומס בעבודה או עייפות. בנוסף, חוש הומור יוצא דופן עוזר לו להתגבר בהצלחה על כול מצב לא סימפטי.
המשך

 

מזל גדי – תחזית אסטרולוגית בריאותית

בדרך כלל מי שנולד במזל גדי בנוי היטב, חזק ובריא. אם יש לו סגנון חיים תקין, לא צפויה לו שום בעיה בריאות יוצא דופן. מצד שני, אם הוא לא מרגיש טוב, יש לו נטייה להגזים את התופעות ודבר זה לא הכי בריא…
המשך

 

מזל דלי – תחזית אסטרולוגית בריאותית

בדרך כלל, מזל דלי לא דואג במיוחד לבריאות שלו. הוא לא מסוגל לשמור על סגנון חיים בריא, על תזונה נכונה כדי למנוע עודף משקל. אך אם יש צורך, הוא מוכן לנסות כול טיפול חדש ומהפכני.
המשך

 

מזל דגים – תחזית אסטרולוגית בריאותית

בדרך כלל רגיש, מזל דגים יכול להיות מושפע אפילו משמועות על מחלות של אחרים או להדבק בקלות. לפעמים ממש מגזים לגבי המחלות. הוא זקוק למישהו שיתמוך בו ויחזיר אותו למציאות.
המשך