הורוסקופ 2012

סמלי אסטרולוגיה שנתית ל- 2012 מכריזים על תקופה של שינוים דרמטיים ואירועים מפתיעים יוצאי דופן. הורוסקופ 2012 מבטיח לנו תקופה שבה מומלץ להעריך את המצב מחדש, להמציא דברים חדשים, לנתח עמוק את עימותים סוציאליים.
זאת תקופה שנמצאת בהשפעת נפטון, וחוסר יציבות והסערות שבאוקיינוס מונעים מהחלומות להתגשם בקלות. לפי הורוסקופ יומי, כול העולם ימשיך להתמודד עם מיתון ומשבר פיננסי עמוק.
אסטרולוגיה 2012 אומרות שהבעיות הכלכליות ייפתרו רק אם המנהיגים יתרחקו מהאינטרסים פוליטיים  מקומיים והתחילו לפעול רק לטובת החברה כולה. לפי השפעת הפלנטות מצפה לנו אירועים הרסניים טבעיים או באשמת בני אדם. לפי ניתוחים שונים של תחזיות של הציביליזציה מאיה, ב-2012 יכול להיות אפילו סוף העולם. לפי סמלי של אסטרולוגיה יומית, תחילת שנת 2012 לא מביאה שום שינוי קיצוני, רק אחרי 07.02.2012 יכולים להרגיש שמנסים לטפל בבעיות ישנות שנמשכות שנים. נפטון לא נותנת לנו להיכנס לשגרה מסוכנת, לבטלנות או מנוחה. בשנת 2012 נצטרך להתאמץ יותר, לרוץ יותר ולא להתפשר מול הקשיים, כדי לפתור עד הסוף את הבעיות. השפעת כוכב שבתאי יגרום לנו לנסות לגלות מחדש את המקום המתאים ביותר בבית ובחברה, את החשיבות ואת הכוח.
לפי הורוסקופ 2012 יהיה בולט רצון של עצמאות, אינדיבידואלי או לאומי. זה יכול לעורר אותנו מול ההזדמנויות, בתנאי שלמדנו מספיק מהטעויות שעשינו בעבר ומוכנים לעבוד קשה כדי להצליח. נפטון שולט על ים וגלים. גל חיובי יכול לדחוף אתנו להזדמנויות לא צפויות או יכול להיות הרסני ולהוביל למצבים דרמטיים. הכרת עצמית, מודעות אינדיבידואלית ורצון הם נקודות מפתח של מה שנהיה ב-2012. האישיות שלנו זקוקה למצפן אמין ולמיומנות שלנו כדי לגלוש במים עמוקים של הגורל. נפטון יבחין את האינטואיציה לשנו ויכול לדחוף אתנו אל אשליות מסוכנות אך זה תלוי רק בנו לא לפול לפח האשליות. לפי תחזית אסטרולוגית, בשנת 2012 יתגלו טיפולים מהפכניים נגד מחלות קטלניות כמו סרטן. אחרי 12.04.2012, השפעת כוכב לכת פלוטו יעזור לנו לגלות את הדברים שמשכו אתנו אחורה, או מנעו מאתנו להתפתח. נושאים כלכליים חשובים ונדחים תמיד עד עכשיו יכולים לקבל פתרון יותר רציני. האידיאליים קשורים לכסף, עבודה וחברה יעברו שינויים דרמאתיים. אנו נלמד מחדש להתפתח ולהתבגר מבחינת חברתית.

הורוסקופ סיני 2012

לפי גלגל המזלות סיני, שנת 2012 מציינת התחלת שנת דרקון מים, אשר מתחילה ב-23.01.2012 ומסתיימת ביום שבת, 09.02.2013. לפי ספירת סינית, זאת שנת 4710. ראש השנה, מוכר גם לפי כינוי פסטיבל האביב, הוא חג הכי חשוב בלוח שנה סינית.הפסטיבל מתחיל ביום עם ירח חדש – ביום הראשון של השנה הסיני – ומסתיים אחרי 15 ימים, ביום עם ירח מלא, עם הפסטיבל הפנסים המסורתי.

לפי אסטרולוגיה סינית, שנת דרקון מים מביאה הרבה שינוים בחיינו. לא משנה לאיזה מזל בגלגל המזלות סיני אתם שייכים, שנת 2012 תיהנה מושפעת משמעותי ממזל הדרקון. בדרך כלל, יהיו שמחות להרבה אנשים. שנת 2012 מתאימה לשינוים בסגנון חיים, התנהגות, השקעות מחושבות, ויותר דאגה לבריאות. שנת דרקון מים נחשבת כשנת מעבר עבור רוב האנשים. לפי תחזית אסטרולוגית סינית, 2012 נראית שנת עסקים מוצלחת, אך גם שנה שבה קיים סיכון לבזבז מעבר ליכולות הפיננסי. לכן, הורוסקופ 2012 ממליץ למצוא איזון בין הכנסות והוצאות ולנסות לחסוך לשנים הבאות. בדרך כלל, הדרקון הוא בר מזל בהתחלות החדשות, לכן מומלץ להתרכז ולהתאמץ בפרויקטים חדשים, לחפש רעיונות, לחפש מקום עבודה חדש אם הנוכחי לא מספיק טוב, להתחתן, או להיפרד מבן/בת זוג לא מתאים, כדי לנצל למאקסימום את האנרגיות חיוביות.

מומלץ לקחת אמצעי זהירות בכול פעולה, מפני שקיים סיכון לצעדים שגווים. לא לתפקד באופן שטחי בכול מתלה שנראית קלה מדי, כי אפשר לטעות בקלות. לפי אסטרולוגיה יומית סינית, שנת הדרקון טובה להפרדות. לכן, מי שנמצא בקשר רומנטי או עסקי לא ממש מתאים לציפיותיו, כדאי לסיימו. אך בזהירות וחוכמה, כדי למנוע סערות הרסניות. “ההחלמה” תיהנה מהירה והפיוס יותר קל. לפי הורוסקופ יומי, שנת דרקון מים תיהנה שנה או קלה ביותר או קשה ביותר, הכול תלוי בכול אחד לתפקד ולפעול רק לטובתו.

הורוסקופ 2012

מזל טלה מזל שור מזל תאומים מזל סרטן מזל אריה מזל בתולה
מזל מאזניים מזל עקרב מזל קשת מזל גדי מזל דלי מזל דגים